HOKAMIX30 Joint+ Powder

HOKAMIX30 Joint+  powder

Hokamix30 Joint+ pulber on liigeste toetamiseks, kasvueas, liikumis- ning liigeseprobleemide korral.

HOKAMIX30 Joint+ Powder

Selle toidulisandi puhul on tegemist ravimtaimedest koosneva pulbriga, millele on lisatud liigeste jaoks väärtuslikku rohelise rannakarbi ekstrakti, mis sisaldab Glükoosamiinglükaani.
Glükoosamiinglükaan leevendab liigesevalusid, määrib liigeseid ning parandab liigesepõletikke. Kondroitiinsulfaat, mis saadud mereloomadest, on liigesekõhre koostisosa ning toetab selle tööd. Lisaks sisaldab Hokamix30 + liigesed mükopolüsahhariide, mis seovad hästi vett ning tänu millele on liigesekõhr elastne ning liikuv.
Hokamix30 + liigeste eelis lihtsalt Glükoosamiini ees on see, et ravimtaimed aitavad hoida korras või korrastada ainevahetust, tänu millele toimub ka parem lisaainete omastamine.
Hokamix30 ravimtaimed mõjuvad hästi liigeste verevarustusele.
Millal anda Hokamix30 + liigeseid

  • kutsikatele juba esimestel elunädalatel, eriti suurt tõugu koera kutsikatele. Ka väikeste koerte kutsikatele võib esimestel kiire kasvuga nädalatel anda Hokamix30 + liigeseid, seejärel aga minna üle tavalisele Hokamix30-le;
  • kui koeral on raske tõusta ja ta peab ennast enne, kui korralikult käima hakkab, natuke käima jooksma. See on esimene tundemärk sellest, et tema liigesed vajavad määrimist;
  • kui arst on tuvastanud artroosi, puusaliigese düsplaasia või mõni muu liigesehaiguse.

Hokamix30 kõiki tooteid võib anda koos ravimitega. Peab ainult jälgima, kas mõni aja pärast oleks vaja vähendada ravimi kogust.
Väga soovitav on anda Hokamix30 + liigesed toidulisandit niiskete ilmade ajal, ehk siis meie kliimas sügisest kevadeni. Seda toidulisandit võib anda pausi pidamata, see ei tekita mingeid probleeme.
Eriti raskete liigesehaiguste korral on põletike leevendamiseks soovitav teha kompleksravi: Hokamix30 liigesed + Glyckofit + želatiin biotiiniga.

Ingredients:

Alfalfa, vegetables and herbs (for example, nettle), seeds (for example, anise, flaxseed), mantle, goldenrod, field horsetail, St. John’s wort, light, yarrow, spices (for example, cayenne pepper, rosemary), pansies, Mollusks and crustaceans (extract from mollusk powder), glucosamine (4%), chondroitin sulfate (4%), devil’s claw (3%), mucopolysaccharides (2%)

Analytical components:

Crude protein 12.5%, fat content 11.1%, crude fiber 5.6%, crude ash 49.3%, moisture 4.3%, sodium 2.7%, phosphorus 0.9%, calcium 12.2%

use:

The basic amount needed for each dog ( nki from self-feeding) per kg of body weight 1 g per day. Dogs from 15 kg to 40 kg 15 g per day Dogs over 40 kg from 20 to 25 g per day