HOKAMIX30 Powder

HOKAMIX30 Pulber

HOKAMIX30 on toidulisand, mis koosneb 30-st erinevast ravimtaimest ning millele ei ole lisatud silitus-, värv- ega lõhnaaineid.
Hokamix:

  • reguleerib ainevahetust,
  • paraneb toitainete omastamine,
  • kaitseb rakke
  • garanteerib suurepärase karvkatte,
  • reguleerib liigeste ainevahetust ja parandab seega liikuvust
  • aitab taastuda pärast haigusi ja antibiootikumiravi

HOKAMIX30 aitab korras hoida kõiki elundkondi ning seetõttu paraneb eelkõige toitainete omastamine. Pulbrit võib anda ka väga kõrge kvaliteedeegiga toiduga, sest Hokamix aitab omastada toidust vajalikke mineraal- ning toitaineid. Hokamix30 soodustab jääk- ja mürkainete väljaviimist organismist.
HOKAMIX30 on vajalik koera organismi optimaalseks funktsioneerimiseks ning ainevahetuse reguleerimiseks. Seda soovitatakse anda juba enne paaritamist, et emase koera organism oleks puhas jääkainetest ning ema saaks oma poegadele anda juba enne ilmaletulekut parimat toitu.

Pärast sündi hakata pulbrit või HOKAMIX30-st valmistatud kondikesi andma siis, kui kutsikad hakkavad saama kuivtoitu.
Suure tõu kutsikatele ning juba täiskasvanud ning vanadele koertele on see väga vajalik toidulisand. See aitab kutsikatel saada üle kasvuraskustest.
Ekstreemsete liikumishäirete ja liigesepõletike puhul soovitame anda kompleksi – Hokamix30 Joint+liigestele + Glycofit+ Zelatiin.

Vanematel koertel, kel on probleeme püstitõusmisega ning liikumisega, aitavad toidulisandites olevad taimed liikumisaparaati määrida, mistõttu koeral on kergem ja valutum liikuda. Ka juba väga vanad koerad näevad väljailusad ning nende elukvaliteet on normaalne.

Ekseemide ja allergiate puhul on HOKAMIX30 asendamatu toidulisand. Kui koer saab sööki, mis sobib tema probleemiga (nt. liha talumatus vms) ning lisaks vajaliku koguse Hokamix-i iga päev, on probleemi lahenemist märgata juba 6-8 nädala mõõdudes.
Kõikide probleemide korral tuleb aga meeles pidada, et 2- 3 nädala pärast võivad koera probleemid süveneda, kuid 5-7 päeva mõõdudes hakkab tema tervis järsult paranema. Selline sügav mõõn on vaja üle elada selleks, et saavutada edaspidiseks väga hea tulemus.

Koostis:

ravimtaimesegu (alfaalfa, aniis, kõrvenäges, kortsleht, sügis- kuldvits, naistepuna, kalmus, takjajuur, kopsurohi, rosmariin, raudosi, raudrohi, aaskannike), juurvili.

Analytical components:

Crude protein 10.1%, fat content 7.1%, crude fiber 13.8%, crude ash 45.2%, moisture 5.8%, calcium 12.4%, sodium 2.8%, phosphorus 0 , 26%

application:

HOKAMIX30 is suitable for dogs at all stages of life. Start feeding, slowly increasing the dose to the recommended one. Mix the powder with a daily meal. The package includes a measuring spoon of 5 g, an unintended excess is harmless.

As a basic quantity, each dog needs (puppies from self-feeding) per kg of body weight 1 g per day. Dogs from 15 kg to 40 kg 15 g per day Dogs over 40 kg from 20 up to 25 g per day.

Attention:

do not allow HOKAMIX30 to come into contact with excessively hot water and no more than + 35 ° C heat.